• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 03 czerwiec 2019 10:36

Dzielnicowi na pikniku rodzinnym

Napisała
Dzielnicowi na pikniku rodzinnym KPP Sejny

W miniony piątek na terenie Przedszkola Miejskiego w Sejnach odbył się Piknik Rodzinny. Dzielnicowi przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców, gdzie rozmawiali o bezpieczeństwie.

 

W piątek sejneńscy dzielnicowi wzięli udział w pikniku rodzinnym organizowanym na terenie Przedszkola Miejskiego w Sejnach. Na początku funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa, prawidłowego poruszania się po drodze, bezpiecznego podróżowania autem, a przede wszystkim o zasadach bezpiecznego wypoczynku latem, by wakacje spędzili bezpiecznie. Kolejną atrakcją był sprzęt będący na wyposażeniu Policji, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Każde dziecko mogło też usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu, włączyć sygnały, ubrać elementy policyjnego munduru i poczuć się jak prawdziwy policjant.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot