• 1
 • 2
 • 3
wtorek, 04 czerwiec 2019 10:55

Młodzi Augustowianie pobili sołtysa?

Napisał
Młodzi Augustowianie pobili sołtysa? pixabay.com

Kilkuosobowa grupa osób pobiła w sobotę (01.06) sołtysa wsi Remieńkiń w gminie Krasnopol. Mężczyzna w stanie ciężkim przebywa w szpitalu w Białymstoku.

 

Do bójki doszło po godzinie 22:00 przed bramą posesji, kiedy to włodarz wsi wracał do domu. Ośmiosobowa grupa składająca się zarówno z mężczyzn i kobiet z nieustalonych dotąd przyczyn wdała się w awanturę z sołtysem.

Sejneńska policja zatrzymała już 5 osób podejrzanych o pobicie, wśród nich byli mieszkańcy Augustowa.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Wojtek środa, 05 czerwiec 2019 21:24 napisane przez Wojtek

  Gromada degeneratów zaatakowała człowieka,który zwrócił uwagę na hałas.Z żoną mają córeczkę,która cierpi na chorobę Battena. Walczą o Jej życie dzień i noc.Teraz tylko dlatego,że miał pecha ich spotkać szanse na walkę zmalały. On sam leży w szpitalu w Bialymstoku już po dwóch operacjach na oku.Będzie niedowidział do końca życia.Znam człowieka

 • Link do komentarza Tadek środa, 05 czerwiec 2019 15:23 napisane przez Tadek

  Nie wiedziałem że na terenie powiatu augustowskiego działa jeszcze partyzantka. Kiedyś jednak odważna 8 rozdzieli się a wtedy ...

 • Link do komentarza Tomek środa, 05 czerwiec 2019 09:38 napisane przez Tomek

  Cóż ,sądy zawsze są łaskawie dla tych którzy nie byli karani a szczególnie dla tych co nic nie pamiętają lub nie uczestniczyli w bojce. Jakby trafił na równego sobie ciekawe czy by miał zapęd do bijatyki.

 • Link do komentarza Hum środa, 05 czerwiec 2019 07:20 napisane przez Hum

  Kozaki w bandzie jednego chłopa pobić. Pewnie zwrócił im uwagę, bo hałasowali mu pod domem i się szlachta drobnomiejska oburzyła. Ojej sąd się na pewno zlituje nad biedną młodzieżą tłuczącą ludzi bez opamiętania, wszak pewnie z dwóch pierwsze zawiasy dostanie, a reszta przecież tylko po jednym kopniaku wsadziła.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot