• 1
  • 2
  • 3
środa, 05 czerwiec 2019 10:55

Bezpieczne wakacje z kartą rowerową w Sztabinie

Napisała
Bezpieczne wakacje z kartą rowerową w Sztabinie KPP Augustów

Augustowscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Sztabinie. Czwartoklasiści pod czujnym okiem mundurowych przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Przy okazji podczas spotkania przypomniano uczniom, jak bezpiecznie spędzać wakacje.

 

Dzisiaj, funkcjonariusze ruchu drogowego spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Sztabinie. Mundurowi wzięli udział w egzaminie praktycznym na kartę rowerową. Czwartoklasiści mogli wykazać się znajomością przepisów z zakresu ruchu drogowego oraz poprawnie pokonać tor sprawdzający umiejętność jazdy na rowerze. Policjanci w trakcie zajęć przypominali uczniom o obowiązku używania elementów odblaskowych. Na zakończenie spotkania funkcjonariusze wygłosili prelekcję o zasadach bezpieczeństwa. Przestrzegali uczniów przed zagrożeniami mogącymi wystąpić w czasie letniego wypoczynku oraz mówili w jaki sposób ich unikać.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot