• 1
  • 2
  • 3
piątek, 07 czerwiec 2019 08:00

Augustów po zmroku – gra terenowa dla dorosłych

Napisała

Płynąc na fali sukcesu i zainteresowania, jakimi cieszyła się w 2017 roku gra terenowa „Eterotrasa”, Augustowskie Placówki Kultury – Muzeum Ziemi Augustowskiej znów zapraszają Państwa na wędrówkę ulicami naszego miasta. Co mamy dla Was tym razem? Augustów po zmroku – grę dla dorosłych!

 

Zaplanowana na 15 czerwca 2019 gra osadzona w realiach przedwojennego Augustowa, pozwoli jej uczestnikom na odbycie wędrówki w czasie, do zakazanego świata, który ożywa nocą.
Zabawa opierać się będzie na rozwiązywaniu zagadek i odnajdowaniu postaci oraz tajemniczych miejsc, po to, by dotrzeć do celu, gdzie zacznie się prawdziwa zabawa. Brzmi tajemniczo? Zapewniamy, że na długo zapamiętacie tę noc, a gdy wstanie słońce, trudno będzie uwierzyć, że to, co Wam się przydarzyło, nie było tylko snem…

Regulamin i karty zgłoszeniowe czekają na pobranie na naszej stronie internetowej pod adresem www.apk.augustow.pl – w zakładce „Wydarzenia” bezpośredni odnośnik: http://www.apk.augustow.pl/wydarzenia/augustow-po-zmroku-2019

Zgłoszenia (w formie podpisanych kart, które można wypełnić też w MDK-u) przyjmujemy do 13 czerwca do godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury przy Rynku Zygmunta Augusta 9 oraz mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Można zgłaszać się solo, parami, grupowo do 4 osób, liczba miejsc ograniczona (obowiązuje kolejność zgłoszeń). Mile widziany strój z epoki (lata dwudzieste) – ten najciekawszy zostanie nagrodzony.
Gramy 15 czerwca 2019 roku, start gry o godz. 21.00 przy Muzeum Kanału Augustowskiego (ul. 29 Listopada 5a w Augustowie). Dodatkowe informacje na muzealnej profilu facebooka. Czekają atrakcyjne nagrody i dobra zabawa.
Serdecznie zapraszamy, zarówno Mieszkańców Augustowa, jak i odwiedzających nas Gości!


APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot