• 1
  • 2
  • 3
piątek, 07 czerwiec 2019 11:40

Kurtyna wodna w Augustowie

Napisał

W parku przy rynku Zygmunta Augusta w Augustowie stanęła pierwsza w mieście kurtyna wodna. Wszystko po to, aby przynieść chwilę ochłody w upalne dni.

 

Projekt został zrealizowany z budżetu obywatelskiego. Już w poprzednim roku mieszkańcy zdecydowali, że pieniądze powinne zostać wydane na kurtynę wodną.

Jak zapowiadają władze miasta atrakcja będzie czynna tak długo jak będą pojawiały się wysokie temperatury.

2 komentarzy

  • Link do komentarza AK poniedziałek, 10 czerwiec 2019 10:09 napisane przez AK

    Zgoda, że kurtyny są świetne, ale ten system montażu do gruntu (nie pokazany za zdjęciu) za pomocą donic jest bezpieczny? Szczególnie że atrakcja jest przeznaczona głównie dla dzieci. Fajnie że cywilizacja do nas dotarła ale szkoda że w takim "augustowskim" wydaniu bo wygląda na straszną fuszerkę

  • Link do komentarza Mieszkaniec niedziela, 09 czerwiec 2019 14:16 napisane przez Mieszkaniec

    Widzę ,ze cywilizacja wchodzi do miasta.Kurtyny powinny już dawno powstać jak w innych miastach.Cóż, Augustów jest o wiele lat w tyle z takimi atrakcjami niż inne nawet mniejsze miasteczka.Może kiedyś się doczeka te miasto lepszych atrakcji by mieszkańcy nie musieli jeździć do pobliskich miast. Na razie wieje tu nudą szczególnie w weekend.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot