• 1
  • 2
  • 3
  • 4
poniedziałek, 10 czerwiec 2019 14:49

Odzyskali kradzione rowery

Napisał
Odzyskali kradzione rowery Podlaski Oddział Straży Granicznej

7 skradzionych w Danii rowerów odzyskali funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach współdziałając z funkcjonariuszami z Placówki SG w Augustowie.

 

Funkcjonariusze pełniący służbę w Gibach przystąpili do kontroli Peugeot 807. Obywatel Litwy w przestrzeni bagażowej auta przewoził 19 rozłożonych na części rowerów oraz 1 hulajnogę elektryczną. W trakcie prowadzonych czynności za pośrednictwem Polsko-Niemieckiego Centrum Współpracy Służb Granicznych, Policyjnych i Celnych w Świecku ustalono, że 7 z 19 przewożonych rowerów jest poszukiwanych jako utracone na terytorium Danii. Szacunkowa wartość odzyskanych rowerów wynosi ponad 73 tys. zł.

Dodatkowo strona duńska zwróciła się z prośbą o zabezpieczenie pozostałych rowerów ponieważ zatrzymany obywatel Litwy jest w Danii notowany za kradzieże. W związku z czym istnieje uzasadnione podejrzenie, że pozostałe przewożone przez mężczyznę rowery również zostały skradzione. Obecnie jest to sprawdzane.

38 - letniego obywatela Litwy wraz z pojazdem i wszystkimi rowerami przekazano funkcjonariuszom Policji.

Źródło: Podlaski Oddział Straży Granicznej

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Opał klasy PREMIUM
Roboty ziemne
Agro
Foto Bajka - Fotograf
GENERALI
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe