• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 11 czerwiec 2019 08:40

Sejneńscy policjanci o bezpieczeństwie na pikniku i festynie

Napisała
Sejneńscy policjanci o bezpieczeństwie na pikniku i festynie KPP Sejny

Sejneńscy policjanci wzięli udział w festynie rodzinnym i pikniku sportowo – rekreacyjnym. Na stoisku profilaktycznym poprzez zabawę propagowali zasady bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku.

 

W miniony weekend przedstawiciele z Komendy Powiatowej Policji w Sejnach wzięli udział w festynie rodzinnym zorganizowanym w Szkole Podstawowej z Litewskim Językiem Nauczania "Žiburys" oraz pikniku sportowo – rekreacyjnym przeprowadzonym przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury i Sportu. Imprezy były znakomitą okazją, aby spotkać się z młodymi ludźmi i poprzez zabawę przekazać im ważne informacje na temat bezpieczeństwa.

Mundurowi zaprezentowali wyposażenie z jakiego korzystają podczas służby. Każdy mógł usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu. Do dyspozycji uczestników imprez były alkogogle – okulary za pomocą których można było przekonać się, jak widzi drogę pijany kierowca. Wśród najmłodszych odwiedzających policyjne stoisko przeprowadzono konkurs sprawdzający wiedzę z zakresu bezpiecznych zachowań w czasie wakacyjnego wypoczynku. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni odblaskami. Funkcjonariusze przypominali też o obowiązku ich noszenia. Dodatkowo uczestnicy festynu rodzinnego mieli okazję obejrzeć pokaz tresury psa policyjnego.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Roboty ziemne
DANBUS
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
GENERALI
Drewno opałowe
Tepete - Auto zastępcze
Biuro Rachunkowe
Weterynarz