• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 12 czerwiec 2019 09:30

Policjantka przestrzegała listonoszy przed zagrożeniami

Napisał
Policjantka przestrzegała listonoszy przed zagrożeniami KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się z pracownikami Urzędu Poczty Polskiej. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo listonoszy podczas wykonywanych obowiązków służbowych.

 

Wczoraj (12.06), policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie spotkała się z pracownikami Urzędu Poczty Polskiej. Mundurowa rozmawiała z listonoszami o zasadach bezpieczeństwa, podczas wykonywanych przez nich obowiązków służbowych. Dodatkowo w czasie spotkania zostały omówione zagrożenia związane z oszustwami, wyłudzeniami i kradzieżami. Na terenie powiatu augustowskiego policjanci w ostatnim czasie odnotowali próby oszustw osób starszych. Policjantka zatem omówiła przykłady działania oszustów sposobem na tzw. wnuczka, policjanta czy funkcjonariusza CBŚP oraz zaapelowała do listonoszy, aby w czasie doręczania przesyłek przestrzegali mieszkańców o zaistniałych zagrożeniach. Na zakończenie wyjaśniła również uczestnikom spotkania podstawowe uprawnienia policjantów w związku z zaistnieniem podejrzenia popełnienia przestępstwa.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Lustra
Agro
Opał klasy PREMIUM
MIRAD - Bar przy kominku
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI
Biuro Rachunkowe
Drewno opałowe
Weterynarz