• 1
  • 2
  • 3
środa, 12 czerwiec 2019 09:30

Policjantka przestrzegała listonoszy przed zagrożeniami

Napisał
Policjantka przestrzegała listonoszy przed zagrożeniami KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się z pracownikami Urzędu Poczty Polskiej. Głównym tematem spotkania było bezpieczeństwo listonoszy podczas wykonywanych obowiązków służbowych.

 

Wczoraj (12.06), policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie spotkała się z pracownikami Urzędu Poczty Polskiej. Mundurowa rozmawiała z listonoszami o zasadach bezpieczeństwa, podczas wykonywanych przez nich obowiązków służbowych. Dodatkowo w czasie spotkania zostały omówione zagrożenia związane z oszustwami, wyłudzeniami i kradzieżami. Na terenie powiatu augustowskiego policjanci w ostatnim czasie odnotowali próby oszustw osób starszych. Policjantka zatem omówiła przykłady działania oszustów sposobem na tzw. wnuczka, policjanta czy funkcjonariusza CBŚP oraz zaapelowała do listonoszy, aby w czasie doręczania przesyłek przestrzegali mieszkańców o zaistniałych zagrożeniach. Na zakończenie wyjaśniła również uczestnikom spotkania podstawowe uprawnienia policjantów w związku z zaistnieniem podejrzenia popełnienia przestępstwa.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot