• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 12 czerwiec 2019 10:54

Uroczysty apel w Lipsku

Napisał
Uroczysty apel w Lipsku Podlaski Oddział Straży Granicznej

W poniedziałek (10.06) w Placówce SG w Lipsku odbył się uroczysty apel z okazji 28. rocznicy powołania Straży Granicznej. Udział w nim wziął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

 

Podczas uroczystego apelu w Lipsku, gdzie obecnie przeniesiona jest również Placówka Straży Granicznej w Nowym Dworze, Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński wspólnie z Komendantem Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Grzegorzem Biziukiem wręczył funkcjonariuszom obu placówek wyróżnienia i awanse na kolejne stopnie służbowe.

Sekretarz Stanu podziękował funkcjonariuszom za ofiarną, profesjonalną i skuteczną służbę.

W obchodach Święta Straży Granicznej uczestniczyli również zaproszeni goście.

Następnie Sekretarz Stanu w MSWiA Jarosław Zieliński udał się na plac budowy nowych obiektów Placówki SG w Nowym Dworze, by zapoznać sie z postępem prowadzonych tam prac.

Zakończenie robót budowlanych w Placówce SG w Nowym Dworze zaplanowano na III kwartał 2019 roku. Ich wartość to około 11,5 mln zł. Budowa nowego obiektu placówki realizowana jest w ramach projektu nr PL/2018/PR/0033 pt. „Budowa Placówki Straży Granicznej w Nowym Dworze" współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego – Instrument na rzecz Wsparcia Finansowego w zakresie Granic Zewnętrznych i Wiz na lata 2014-2020.

Źródło: Podlaski Oddział Straży Granicznej

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Agro
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS
Roboty ziemne
Weterynarz
Biuro Rachunkowe
Tepete - Auto zastępcze
GENERALI
Drewno opałowe