• 1
 • 2
 • 3
czwartek, 13 czerwiec 2019 10:32

Kolejne ulice miejskie zostaną przebudowane

Napisał
Kolejne ulice miejskie zostaną przebudowane UM Augustów

W środę, 12 czerwca burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podpisał umowy z przedstawicielami Komitetów Budowy Ulic: Zakątek, Jasnej, Miłej, Garncarskiej, Cichej, Sadowej. Dzięki współpracy samorządu z mieszkańcami powstaną kolejne miejskie ulice.

 

Inwestycja realizowana będzie w ramach programu „Rozwoju sieci dróg miejskich”. W ramach inicjatywy lokalnej na kolejnych sześciu ulicach miejskich planowane są prace budowlane związane z m.in. nową nawierzchnią jezdni, zjazdami na posesje czy siecią kanalizacji deszczowej.

Program „Rozwoju sieci dróg miejskich” zakłada przebudowę, czyli utwardzenie jezdni poprzez ułożenie nawierzchni asfaltowej bądź kostki brukowej betonowej na ulicach, których mieszkańcy w ramach inicjatywy lokalnej partycypują w kosztach realizacji przedsięwzięcia, zakładając komitety budowy swoich ulic.

Źródło: UM Augustów

3 komentarzy

 • Link do komentarza Borki piątek, 14 czerwiec 2019 08:06 napisane przez Borki

  Super, tyle lat czekamia

 • Link do komentarza aszdse czwartek, 13 czerwiec 2019 22:11 napisane przez aszdse

  ..propaganda sukcesu !

 • Link do komentarza Mieszkaniec czwartek, 13 czerwiec 2019 20:22 napisane przez Mieszkaniec

  A co z przebudowa Wojska Polskiego?Co z chodnikami i oświetleniem? Nic nie znaczy ,ze to jest ulica wjazdowa z innych miast?Cóż inne w głębi miasta gdzie turyści się nie zapuszczaja są remontowane a tu wygląd wjazdowy sam mówi za siebie.Można sądzić ze ta strona zostanie zapomniana przez włodarzy tego miasta.Pieniądze na piękne chodniki się znalazły na ulicę Wilczą a tu?Może następna kadencja rządzącego zmieni tę ulice i tchnie trochę piękna bo na razie jest tu jeszcze PRL oprócz asfaltu nowego.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot