• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 13 czerwiec 2019 13:55

Odzyskali skradzione Audi

Napisał
Odzyskali skradzione Audi Podlaski Oddział Straży Granicznej

We wtorek (11.06) funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali kolejny samochód pochodzący z przestępstwa. Tym razem to Audi A7 skradzione we Francji o wartości 200 tys. zł.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach w miejscowości Hołny Mejera zatrzymali do kontroli samochód typu laweta marki Mercedes na litewskich numerach rejestracyjnych. Kierowca na lawecie przewoził Audi A7 z 2018 roku. W trakcie przeprowadzonej kontroli pojazdu pod kątem legalności pochodzenia okazało się, że auto figuruje w dostępnych bazach jako utracone na terytorium Francji. Wartość zabezpieczonego auta oszacowano na 200 tys. zł.

Po sporządzeniu wymaganej dokumentacji 40-letniego obywatela Litwy wraz z pojazdem przekazano funkcjonariuszom Policji w Sejnach celem dalszego postępowania.
Od początku 2019 roku funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali 49 pojazdów o łącznej wartości ponad 3 mln zł.

Źródło: Podlaski Oddział Straży Granicznej

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot