• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 17 czerwiec 2019 16:08

Drogowe podsumowanie weekendu

Napisał

W Augustowie i okolicach miniony weekend obfitował w różnego rodzaju zdarzenia drogowe. Podsumujmy więc to, co wydarzyło się w ostatnich dniach.

 

Do najpoważniejszego wypadku doszło w miejscowości Żarnowo Pierwsze. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynikało, że pojazd Fiat Siena, jadący w kierunku Augustowa, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, po którym poruszał się pojazd ciężarowy. W wyniku tego doszło do zderzenia aut. 73-letni kierowca Fiata został przewieziony do szpitala, gdzie, w związku z odniesionymi obrażeniami, zmarł. Obecnie sprawą zajmuje się prokuratura.

Ponadto doszło jeszcze do 7 innych kolizji drogowych. Nie były one groźne. Najpoważniej sytuacja wyglądała na trasie Augustów - Lipsk, gdzie kierująca pojazdem kobieta uderzyła w sarnę. Kolejnym wypadkiem było zderzenie dwóch rowerzystów.

Miejmy nadzieję, że następne dni na drogach będą znacznie bezpieczniejsze.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot