• 1
  • 2
  • 3
środa, 19 czerwiec 2019 11:23

Przyłącz się do ciepła sieciowego jeszcze w tym roku

Napisała

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej „GIGA" Sp. z o.o. w Augustowie zaprasza do skorzystania z możliwości przyłączenia budynków do miejskiej sieci ciepłowniczej jeszcze w tym roku kalendarzowym.

 

Do sieci ciepłowniczej mogą zostać przyłączone budynki zlokalizowane przy już istniejących sieciach rozdzielczych wybudowanych w latach poprzednich. Dodatkowym warunkiem przyłączenia budynku jest trwała likwidacja źródeł ciepła na paliwo stałe. Jednocześnie decydując się na likwidację starych nieekologicznych źródeł ciepła i zastępując je przyłączem do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Odbiorcy mogą skorzystać m.in. z dofinansowania z miejskiego programu AIRgustów.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy o kontakt z Działem Technicznym MPEC „GIGA" Sp. z o.o. w Augustowie, ul. Obrońców Westerplatte 16, tel. 87 6447930, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Artykuł sponsorowany

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot