• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 21 czerwiec 2019 14:38

Rewitalizacja Parku Herberta w Augustowie

Napisał
Rewitalizacja Parku Herberta w Augustowie UM Augustów

W środę, 19 czerwca zastępca burmistrza Filip Chodkiewicz podpisał umowę z wykonawcą na rewitalizację Parku Herberta w Augustowie. Inwestycję wykona „Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Sitkowski”.

 

Dzięki realizacji inwestycji obszar ten stanie się miejscem przyjaznym mieszkańcom i chętnie odwiedzanym przez turystów. W ramach zaplanowanych prac budowlanych powstaną ścieżki parkowe, ławki, aktywna ścieżka zdrowia, rowerowy plac zabaw - pumptruck, miejsce spotkań z wyznaczonym miejscem na ognisko, tor „bulodrom”, oświetlenie parkowe. Zostaną zamontowane stoły do gry w szachy, kosze na śmieci oraz stojaki na rowery. Planowany termin zakończenia prac to koniec września br.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014-2020, ze środków na realizację Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania – Kanał Augustowski”.

Źródło: UM Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza adolf sobota, 22 czerwiec 2019 13:55 napisane przez adolf

    ..cała Polska tam przyjedzie wypoczywać, będzie to tętniące serce Augustowa !

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DANBUS
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski
Agro
Biuro Rachunkowe
Weterynarz
Drewno opałowe
GENERALI
Tepete - Auto zastępcze