• 1
  • 2
  • 3
piątek, 21 czerwiec 2019 14:38

Rewitalizacja Parku Herberta w Augustowie

Napisał
Rewitalizacja Parku Herberta w Augustowie UM Augustów

W środę, 19 czerwca zastępca burmistrza Filip Chodkiewicz podpisał umowę z wykonawcą na rewitalizację Parku Herberta w Augustowie. Inwestycję wykona „Zakład Ogólnobudowlany Andrzej Sitkowski”.

 

Dzięki realizacji inwestycji obszar ten stanie się miejscem przyjaznym mieszkańcom i chętnie odwiedzanym przez turystów. W ramach zaplanowanych prac budowlanych powstaną ścieżki parkowe, ławki, aktywna ścieżka zdrowia, rowerowy plac zabaw - pumptruck, miejsce spotkań z wyznaczonym miejscem na ognisko, tor „bulodrom”, oświetlenie parkowe. Zostaną zamontowane stoły do gry w szachy, kosze na śmieci oraz stojaki na rowery. Planowany termin zakończenia prac to koniec września br.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego 2014-2020, ze środków na realizację Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania – Kanał Augustowski”.

Źródło: UM Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza adolf sobota, 22 czerwiec 2019 13:55 napisane przez adolf

    ..cała Polska tam przyjedzie wypoczywać, będzie to tętniące serce Augustowa !

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot