• 1
  • 2
  • 3
środa, 26 czerwiec 2019 10:21

Podejrzany o kradzież trafił do aresztu

Napisała
Podejrzany o kradzież trafił do aresztu KPP Augustów

Augustowscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież ponad 5200 zł. Z ustaleń policyjnych wiadomo, że to nie jedyne przestępstwo, które mógł popełnić mieszkaniec miasta. Mężczyzna trafił do aresztu, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjanci z augustowskiej komendy, w miniony weekend zatrzymali podejrzanego o kradzież pieniędzy w kwocie ponad 5200 zł. 29-latek na początku czerwca zatrudnił się w jednym ze sklepów przemysłowo- spożywczych. Podczas pracy wyjął z kasetki i sejfu pieniądze, zamknął sklep i uciekł. Śledczy ustalili, że to nie jedyne przestępstwo, którego dopuścił się mężczyzna. Był on już podejrzany o kradzież elektronarzędzi i zniszczenie mienia. W wyniku działań policjantów, w minioną sobotnią noc poszukiwany 29-latek został zatrzymany. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, usłyszał już zarzuty. Wczoraj trafił do aresztu. Teraz o jego losach decydował będzie sąd.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot