• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 27 czerwiec 2019 10:19

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi

Napisał
Policjanci zlikwidowali uprawę konopi KMP Suwałki

Suwalscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Plantacja należąca do 32-latka była ukryta w lesie nad jeziorem na terenie gminy Suwałki.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, w wyniku intensywnej pracy ustalili, że na jednej z posesji na terenie gminy Suwałki mężczyzna może uprawiać nielegalnie konopie. Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. Wczoraj, policjanci wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej ujawnili specjalnie przygotowane miejsce, gdzie zorganizowana była uprawa. Plantacja ukryta była w lesie nad jeziorem. Na jej terenie znajdowało się rozprowadzone nawadnianie uprawy zarówno wodą, jak i środkami mającymi wspomagać wzrost roślin. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 28 krzaków. Wstępne badanie wykazało, że to rośliny konopi. Mundurowi zatrzymali właściciela nielegalnej uprawy. Teraz dalszym losem 32-latka zajmie się sąd.

Źródło: KMP Suwałki

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot