• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 01 lipiec 2019 11:07

MPPB J.W. Ślepsk uhonorowane tytułem Ambasadora Augustowa

Napisał
MPPB J.W. Ślepsk uhonorowane tytułem Ambasadora Augustowa UM Augustów

Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk świętowało w sobotę, 29 czerwca jubileusz 30-lecia istnienia na rynku. Na zakończenie uroczystości odbył się koncert Zenona Martyniuka współorganizowany przez firmę Ślepsk i Burmistrza Miasta Augustowa. Podczas imprezy burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk uhonorował przedsiębiorstwo Ślepsk tytułem Ambasadora Augustowa za rozsławianie Miasta i Ziemi Augustowskiej w kraju i na świecie.

 

- Jest mi niezmiernie miło, że mogę razem z Państwem cieszyć się tym sukcesem. Proszę przyjąć słowa najwyższego uznania oraz życzenia wszelkiej pomyślności – powiedział burmistrz Mirosław Karolczuk. - Ten jubileusz jest doskonałą okazją, aby wyrazić wdzięczność za dotychczasową działalność. Z ogromną przyjemnością na Pana ręce przekazuję tytuł Ambasadora Augustowa – dodał burmistrz.

Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J.W Ślepsk założył Józef Wiszniewski w 1989 roku. Obecnie stocznia specjalizuje się w podwykonawstwie łodzi i elementów do łodzi laminatowych dla firm z całej Europy. Firma cieszy się znakomitą renomą wśród zagranicznych i krajowych kontrahentów.

Serdecznie gratulujemy dotychczasowych osiągnięć oraz życzymy, aby następne lata na rynku przyniosły kolejne sukcesy.

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot