• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 02 lipiec 2019 12:59

Pomoże chorym dzieciom

Napisał

W rajd "4 Kąty Polski" wyruszył wczoraj z Suwałk 60-letni rowerzysta, Janusz Kobyłka. W godzinach popołudniowych dotarł do Augustowa.

 

W ciągu najbliższego miesiąca mężczyzna odwiedzi 40 miast i przejedzie ponad 2 tysiące kilometrów. Wszystko po to, aby pomóc chorym dzieciom, które znajdują się pod opieką Fundacji „Stella” im. Agaty Orłowskiej z Lubartowa.

W augustowskiej informacji turystycznej Kobyłka zostawił ulotki, na których znajduje się specjalny kod. Wystarczy zrobić zdjęcie tego kodu i wyświetlą się wszystkie informacje dotyczące przedsięwzięcia. Poprzez link do strony, która się ukazuje można też dokonać wpłat na konto fundacji.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy pan Janusz zbiera pieniądze potrzebującym dzieciom. Już w zeszłym roku udało mu się zebrać ponad 80 tysięcy złotych na operację małej Bianki.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot