• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 03 lipiec 2019 08:17

Jechał za szybko, stracił prawo jazdy

Napisała

Sejneńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 21- latkowi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h. Miejsce to wskazywane jest przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Mundurowi z sejneńskiej „drogówki” wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego „pirata drogowego”, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. Nieodpowiedzialnego kierującego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Frącki. 21– letni mieszkaniec Wielkiej Brytanii jechał skodą w obszarze zabudowanym z prędkością 112 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość na tym odcinku drogi o 62 km/h. Sprawca wykroczenia stracił prawo jazdy i dodatkowo ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Pomiar wykonany został w miejscu, które bardzo często wskazywane jest przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Zakład stolarski

Najnowsze komentarze