• 1
  • 2
  • 3
środa, 03 lipiec 2019 08:17

Jechał za szybko, stracił prawo jazdy

Napisała

Sejneńscy policjanci zatrzymali prawo jazdy 21- latkowi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 62 km/h. Miejsce to wskazywane jest przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Mundurowi z sejneńskiej „drogówki” wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego „pirata drogowego”, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. Nieodpowiedzialnego kierującego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Frącki. 21– letni mieszkaniec Wielkiej Brytanii jechał skodą w obszarze zabudowanym z prędkością 112 km/h, tym samym przekraczając dopuszczalną prędkość na tym odcinku drogi o 62 km/h. Sprawca wykroczenia stracił prawo jazdy i dodatkowo ukarany został mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Pomiar wykonany został w miejscu, które bardzo często wskazywane jest przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot