• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 04 lipiec 2019 19:29

O bezpiecznych wakacjach i patoklimatach z uczestnikami kolonii

Napisał
O bezpiecznych wakacjach i patoklimatach z uczestnikami kolonii KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się dzisiaj z uczestnikami wakacyjnych kolonii w Rutkach Nowych. Było to kolejne spotkanie w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” oraz działań ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas wakacji.

 

Dzisiaj, mundurowa z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w trakcie prelekcji z uczestnikami letnich koloni w Rutkach Nowych, zwróciła uwagę na kwestie bezpieczeństwa podczas wakacyjnego odpoczynku. Przypomniała w szczególności podstawowe zasady właściwego korzystania z akwenów. Podczas wizyty rozmawiała również z uczestnikami kolonii na temat uzależnień, jakim mogą ulec młodzi ludzie sięgający po substancje psychoaktywne. Ponadto, policjantka omówiła podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zasadność noszenia elementów odblaskowych, po zmroku. Na zakończenie dzieci mogły zapoznać się ze sprzętem policyjnym, a także zobaczyć z bliska radiowóz „na sygnałach”.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
Opał klasy PREMIUM

Najnowsze komentarze