• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 04 lipiec 2019 19:29

O bezpiecznych wakacjach i patoklimatach z uczestnikami kolonii

Napisał
O bezpiecznych wakacjach i patoklimatach z uczestnikami kolonii KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się dzisiaj z uczestnikami wakacyjnych kolonii w Rutkach Nowych. Było to kolejne spotkanie w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” oraz działań ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas wakacji.

 

Dzisiaj, mundurowa z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w trakcie prelekcji z uczestnikami letnich koloni w Rutkach Nowych, zwróciła uwagę na kwestie bezpieczeństwa podczas wakacyjnego odpoczynku. Przypomniała w szczególności podstawowe zasady właściwego korzystania z akwenów. Podczas wizyty rozmawiała również z uczestnikami kolonii na temat uzależnień, jakim mogą ulec młodzi ludzie sięgający po substancje psychoaktywne. Ponadto, policjantka omówiła podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zasadność noszenia elementów odblaskowych, po zmroku. Na zakończenie dzieci mogły zapoznać się ze sprzętem policyjnym, a także zobaczyć z bliska radiowóz „na sygnałach”.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot