• 1
  • 2
  • 3
sobota, 06 lipiec 2019 09:40

Bezpieczne kolonie w Jeziorkach

Napisał
Bezpieczne kolonie w Jeziorkach KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się z dziećmi i młodzieżą przebywającą na koloniach w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorkach. Mundurowa rozmawiała z uczestnikami wakacyjnego turnusu o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

 

Policjantka z Komendy powiatowej Policji w Augustowie, odwiedziła dziś uczestników kolonii wypoczywających w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeziorkach. Tematem prelekcji było szeroko rozumiane bezpieczeństwo dzieci i młodzieży. Młodzi słuchacze z zaciekawieniem uczestniczyli w zajęciach. Dowiedzieli się między innymi, jak unikać zagrożeń, z którymi mogą spotkać się podczas sezonu wakacyjnego. Ponadto, policjanci omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa nad wodą, a także wskazali zasadność noszenia elementów odblaskowych, po zmroku. Na zakończenie dzieci mogły zapoznać się ze sprzętem policyjnym, a także zobaczyć z bliska radiowóz „na sygnałach”.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot