• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 08 lipiec 2019 18:06

Augustowscy policjanci na festynach rodzinnych

Napisała
Augustowscy policjanci na festynach rodzinnych KPP Augustów

Augustowscy policjanci uczestniczyli w festynach rodzinnych w Jastrzębnej Drugiej i Rygałówce. Była to doskonała okazja do pokazania dzieciom i młodzieży policyjnego sprzętu, jak również do przekazania niezbędnych informacji z zakresu bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w miniony weekend, podczas festynów rodzinnych w Jastrzębnej Drugiej oraz Rygałówce zaprezentowali sprzęt służbowy, który wzbudził duże zainteresowanie wśród uczestników. Była to także doskonała okazja, aby porozmawiać z zainteresowanymi na temat zawodu policjanta i warunków, jakie należy spełnić, by wstąpić do formacji. Podczas festynów mundurowi powtórzyli także z dziećmi najważniejsze zasady bezpieczeństwa, których przestrzeganie jest szczególnie ważne podczas letniego wypoczynku. Funkcjonariusze przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz o obowiązku używania elementów odblaskowych przez pieszych poza terenem zabudowanym.


KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot