• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 09 lipiec 2019 15:19

Ełcka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę

Napisała
Ełcka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę Ks. Eryk Szamatowicz

Kościół w drodze- XXVII Ełcka Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Będą szli 17 dni, przejdą w upale i gorącu, deszczu i ulewie prawie 600 km, codziennie będą spać w innym, odmiennym miejscu, daleko od domu- pielgrzymi. Ludzie (nie)zwykli, których spotykamy na ulicy czy w pracy. Co ich motywuje do podjęcia tego trudu, czemu ruszają w tę drogę?

 

Pielgrzymując można lepiej poznać Kościół, bardziej zrozumieć istotę chrześcijaństwa, swojej wiary. Wystarczy zaufać Panu Bogu, uwierzyć w Jego siłę, a On się wszystkim zajmie. Pielgrzym jest zdany na życzliwość obcych ludzi. Mieszkańcy różnych miejscowości stoją po drodze z poczęstunkiem, zapewniają nocleg, a także otaczają modlitwą. Każdy ten gest jest przepełniony bezinteresowną miłością. Wszyscy którzy pielgrzymują są świadomi, że nie jest to nagroda za zasługi, lecz życzliwość i szczera gościnność.

Dołącz do nas, nieś Chrystusa całej Polsce, od Augustowa do Częstochowy. Weź udział w niezwykłych rekolekcjach w drodze, daj się zaskoczyć Panu Bogu! 26 lipca o godz. 8.00 Bazylika NSJ w Augustowie. Bracie, Siostro jesteś powołany do pielgrzymowania!
Serdecznie zapraszam na ostatnie spotkanie przed pielgrzymką ( zapisy ) dnia 21 lipca o godz. 17.00, w sali parafialnej przy Bazylice Mniejszej w Augustowie.

Przewodnik grupy Augustowskiej na Jasną Górę. Ks. Eryk

 

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
Zakład stolarski
DANBUS
Opał klasy PREMIUM

Najnowsze komentarze