• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 11 lipiec 2019 11:30

Zatrzymany za kradzież roweru

Napisał
Zatrzymany za kradzież roweru KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Jednoślad o wartości ponad tysiąca złotych zniknął spod sklepu w miejscowości Barszcze. 39-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w miniony czwartek, otrzymali informację, że w miejscowości Barszcze doszło do kradzieży jednośladu. Właścicielka roweru pozostawiła jednoślad niezabezpieczony przy sklepie i poszła na zakupy. Kobieta podejrzewała, że kradzieży mógł dokonać jej znajomy. Przybyli na miejsce policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Już po kilkunastu minutach od zdarzenia funkcjonariusze zatrzymali 39-latka. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wstępne badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci odzyskali także skradziony rower, którego wartość oszacowano na 1150 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
Opał klasy PREMIUM
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku

Najnowsze komentarze