• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 16 lipiec 2019 08:37

Policjanci z harcerzami o pracy i bezpieczeństwie

Napisała
Policjanci z harcerzami o pracy i bezpieczeństwie KPP Augustów

Augustowscy policjanci kontynuują wizytowanie obozów harcerskich funkcjonujących na terenie powiatu. Działania mundurowych ukierunkowane są na zapewnienie bezpieczeństwa harcerzom, podczas wakacyjnego wypoczynku.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, odwiedzili dziś obóz harcerski nad jeziorem Blizno w miejscowości Walne. Funkcjonariusze spotkali się z komendantami obozów, z którymi omówili procedury postępowania w przypadku wystąpienia sytuacji związanych z zagrożeniami wynikającymi z nagłego załamania pogody. Mundurowi przekazali numery kontaktowe oraz ustalili zasady komunikowania się w przypadku wystąpienia zagrożenia. Podczas wizyty sprawdzili również stan bezpieczeństwa harcerzy w miejscach pobytu, drogi dojazdowe oraz inne elementy mające wpływ na bezpieczeństwo. W trakcie spotkania, mundurowi apelowali o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas spędzania czasu nad wodą, uświadamiali o zagrożeniach wynikających z zażywania środków psychoaktywnych oraz promowali zawód policjanta.


KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot