• 1
  • 2
  • 3
  • 4
piątek, 19 lipiec 2019 08:41

Razem możemy więcej!

Napisała
Razem możemy więcej! UM Augustów

W środę, 17 lipca Burmistrz Miasta Augustowa - Mirosław Karolczuk przyjął delegację z Druskiennik, na czele z Merem naszego miasta partnerskiego.

 

Włodarze rozpoczęli rozmowy od zadeklarowania współpracy - zarówno przy pozyskiwaniu środków unijnych z aktualnie trwającego programu „Interreg Litwa-Polska”, jak i w przyszłych naborach wniosków. Obaj cieszą się z przeprowadzonych wspólnie projektów i możliwości działania przy następnych.

Projekty transgraniczne stały się dla nas bardzo ważnym źródłem finansowania, razem możemy więcej[…] - mówi Burmistrz Miasta Augustowa - Mirosław Karolczuk.

Po owocnych rozmowach i wymianie pomysłów, burmistrz zaprezentował naszym gościom napis „#AUGUSTÓW”, przy którym włodarze uścisnęli sobie dłonie i podziękowali za spotkanie.
O efektach współpracy transgranicznej i kolejnych planowanych projektach w partnerstwie z Druskiennikami będziemy informować na bieżąco.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
DANBUS
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Fotograf
Opał klasy PREMIUM
Eureka
Drewno opałowe
GENERALI
Weterynarz
Biuro Rachunkowe