• 1
  • 2
  • 3
piątek, 19 lipiec 2019 08:41

Razem możemy więcej!

Napisała
Razem możemy więcej! UM Augustów

W środę, 17 lipca Burmistrz Miasta Augustowa - Mirosław Karolczuk przyjął delegację z Druskiennik, na czele z Merem naszego miasta partnerskiego.

 

Włodarze rozpoczęli rozmowy od zadeklarowania współpracy - zarówno przy pozyskiwaniu środków unijnych z aktualnie trwającego programu „Interreg Litwa-Polska”, jak i w przyszłych naborach wniosków. Obaj cieszą się z przeprowadzonych wspólnie projektów i możliwości działania przy następnych.

Projekty transgraniczne stały się dla nas bardzo ważnym źródłem finansowania, razem możemy więcej[…] - mówi Burmistrz Miasta Augustowa - Mirosław Karolczuk.

Po owocnych rozmowach i wymianie pomysłów, burmistrz zaprezentował naszym gościom napis „#AUGUSTÓW”, przy którym włodarze uścisnęli sobie dłonie i podziękowali za spotkanie.
O efektach współpracy transgranicznej i kolejnych planowanych projektach w partnerstwie z Druskiennikami będziemy informować na bieżąco.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot