• 1
  • 2
  • 3
piątek, 19 lipiec 2019 11:34

,,Wakacyjna Przystań’’

Napisała
,,Wakacyjna Przystań’’ Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci ,,Przystań’’ w Augustowie

Wakacje to czas radości, beztroskich zabaw i poznawania nie tylko najbliższej okolicy, ale też uroczych zakątków Polski. W dniach 01.07- 19.07 2019 roku, 30 dzieci ze Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci "Przystań" brało udział w projekcie dofinansowanym przez Urząd Miasta w Augustowie.

 

Dzięki projektowi i wsparciu finansowemu Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Augustowie nasi podopieczni mogli pojechać na 4- dniową wycieczkę na trasie Częstochowa- Kraków- Zakopane- Energylandia.

Dzieci miały zapewnione całodzienne wyżywienie oraz liczne atrakcje zwiedzanie Jasnej Góry, Cmentarza na Pęksowym Brzysku, Gubałówki, Doliny Strążyskiej oraz największego parku rozrywki w Polsce: Energylandii. W czasie wolnym nasi podopieczni brali udział w zawodach sportowych, integracyjnych oraz turniejach gier planszowych. Po powrocie do Augustowa dzieci do 19 lipca 2019 roku brały udział w pełnych atrakcji zajęciach organizowanych w ramach projektu, prowadzonych przez wychowawców i wolontariuszy. Odbyły się zajęcia sportowe, profilaktyczne, kulinarne, taneczne- Zumba.Dzieci odwiedziły również kino, gdzie obejrzały bajkę pt. ,,Praziomek’’ kręgielnię oraz brały udział w prowadzonych zajęciach wodnych.


Serdecznie dziękujemy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Augustowie za wsparcie finansowe naszego projektu. Dzięki Wam nasi podopieczni spędzili szczęśliwe i radosne chwile.

Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci ,,Przystań’’ w Augustowie mieści się przy ulicy Tytoniowej 5. Jest organizacją pozarządową istniejącą od 1992 roku. Nasze przedsięwzięcia uzależnione są od ofiarodawców, ponieważ działalność prowadzonej przez nas organizacji opiera się przede wszystkim na datkach ludzi dobrej woli. Ciągle próbujemy pozyskiwać nowych sponsorów by móc dalej funkcjonować i pomagać dzieciom i ich rodzinom.

Działamy prężnie i z pasją.

Społeczna Organizacja Przyjaciół Dzieci ,,Przystań’’ w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot