• 1
 • 2
 • 3
piątek, 19 lipiec 2019 16:49

Sprzedadzą wyciąg?

Napisał

Władze Augustowa zamierzają sprzedać wyciąg nart wodnych. Nie będzie to jednak proste, gdyż powstał on w ramach unijnego projektu.

 

Zdaniem władz miasta wyciąg w prywatnych rękach mógłby stać się jeszcze większą atrakcją. Rozważana jest także opcja dzierżawy obiektu. Aby jednak stało się to możliwe trzeba uchwalić plan miejscowy. Będzie on jednak gotowy dopiero na początku przyszłego roku. Dopiero wówczas miasto zacznie szukać potencjalnego inwestora.

Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że wyciąg powstał za pieniądze uzyskane z unijnego dofinansowania. Dopiero na początku kwietnia 2020 roku minie okres, podczas którego miasto było zobligowane do zachowania kształtu pierwotnej inwestycji.

Samorządowiec zwrócił uwagę, że przy amfiteatrze niedaleko wyciągu powstały pawilony gastronomiczne. Jego zdaniem plan zagospodarowania terenu przy wyciągu musi to uwzględnić, aby obiekty nie były dla siebie konkurencją.

3 komentarzy

 • Link do komentarza adamo niedziela, 21 lipiec 2019 11:19 napisane przez adamo

  Moim zdaniem dla władz miasta brakuje piątej klepki..

 • Link do komentarza Karmel sobota, 20 lipiec 2019 15:49 napisane przez Karmel

  Brakuje kasy na dalszy remont nowego urzędu miejskiego,dlatego trzeba sprzedać wyciąg,oj drogo będzie Was to kosztowało przy następnych wyborach,tylko kłótnie,dymisję,straszenie sądami,zamiast zająć się miastem i jej mieszkańcami.

 • Link do komentarza Łatwa forsa sobota, 20 lipiec 2019 15:39 napisane przez Łatwa forsa

  Po co czekać ? Sprzedaj cale augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
DANBUS
Weterynarz
KA-MIX
Drewno opałowe
Wiwa