• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 21 lipiec 2019 11:43

Kolejne wizyty policjantów na obozach harcerskich

Napisała
Kolejne wizyty policjantów na obozach harcerskich KPP Augustów

Augustowscy policjanci kontynuują wizytowanie obozów harcerskich funkcjonujących na terenie powiatu. Działania mundurowych ukierunkowane są na zapewnienie bezpieczeństwa harcerzom w okresie bieżącego sezonu letniego.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie odwiedzili obóz harcerski w Suchej Rzeczce. Funkcjonariusze spotkali się z komendantami obozów, z którymi omówili procedury postępowania w przypadku wystąpienia sytuacji związanych z zagrożeniami wynikającymi z nagłego załamania pogody. Mundurowi przekazali numery kontaktowe oraz ustalili zasady komunikowania się w przypadku wystąpienia zagrożenia. Podczas wizyty sprawdzili również stan bezpieczeństwa harcerzy w miejscach pobytu, drogi dojazdowe oraz inne elementy mające wpływ na bezpieczeństwo. W trakcie spotkania, mundurowi apelowali o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas spędzania czasu nad wodą, uświadamiali o zagrożeniach wynikających z zażywania środków psychoaktywnych, promowali zawód policjanta oraz wygłosili prelekcję dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot