• 1
  • 2
  • 3
środa, 24 lipiec 2019 07:52

Podpalił tuje - został zatrzymany

Napisała
Podpalił tuje - został zatrzymany KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o podpalenie roślin iglastych w ogrodzie na jednej z posesji na terenie miasta. Właściciel oszacował straty na łączną kwotą 3600 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w minioną sobotę około 21.00 otrzymał zgłoszenie o pożarze na jednej z ulic w centrum miasta. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Jak się okazało, w ogrodzie na jednej z posesji, płonęły tuje. Kiedy strażacy gasili pożar, część policjantów podjęła czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy. Już po kilkunastu minutach mundurowi zatrzymali odpowiadającego rysopisowi 28-letniego mężczyznę. Właściciel oszacował straty na łączną kwotą 3600 złotych. Mieszkaniec miasta usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot