• 1
  • 2
  • 3
środa, 24 lipiec 2019 17:18

Policjanci odzyskali kolejny rower

Napisał
Policjanci odzyskali kolejny rower KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Jednoślad o wartości 2300 złotych zniknął spod lokalu w centrum miasta. Odzyskany rower niebawem powróci do właściciela, a mężczyzna usłyszy zarzut.

 

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w miniony poniedziałek około godziny 19:00, otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru o wartości 2300 złotych. Właściciel jednośladu pozostawił go niezabezpieczonego przed jednym z lokali na ulicy Nadrzecznej. Policjanci natychmiast udali się w celu poszukiwania skradzionego roweru. Po niespełna po dwóch godzinach, mundurowi zauważyli w krzakach poszukiwany jednoślad. Na miejscu był również 34-latek, który na widok policjantów zaczął zachowywać się podejrzanie i próbował się ukryć. Mieszkaniec miasta został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wstępne badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Odzyskany rower wkrótce zostanie przekazany właścicielowi, a mężczyzna usłyszy zarzut.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot