• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 25 lipiec 2019 08:11

Muzyka Końca Lata gra do filmu "Wniebowzięci"

Napisała
Muzyka Końca Lata gra do filmu "Wniebowzięci" Ośrodek Kultury w Sejnach

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne, zespół Muzyka Końca Lata zagra na żywo do filmu „Wniebowzięci” dnia 09.07.2019 r o godzinie 19:00 w Sejneńskim Ośrodku Kultury.

 

Po seansie zapraszamy dancing z zespołem.

Wniebowzięci – kultowa komedia Andrzeja Kondratiuka z pamiętnym duetem Zdzisław Maklakiewicz – Jan Himilsbach. Dwaj dojrzali mężczyźni, typowi nieudacznicy, dostają od losu niezwykłą szansę. Wygrywają dużą sumę w toto-lotka. Za uzyskane pieniądze postanawiają wybrać się w pierwszą w życiu podróż samolotem. Spróbowawszy smaku podniebnej przygody, trwonią resztę gotówki na kolejne samolotowe eskapady. W Rzeszowie podrywają dwie dziewczyny i wywożą je do Gdańska. Świetnie zapowiadająca się znajomość niestety przynosi im rozczarowanie. Nieudana jest również wizyta w Krakowie u kolegi z wojska. W końcu bohaterowie przekonują się, że tak naprawdę najlepiej czują się we własnej skórze.

Muzyka Końca Lata – polska grupa muzyczna powstała w 2002 roku, grająca rock’n’big beat. Najbardziej romantyczny zespół w powiecie mińskim, utrwalający w piosenkach sercowe, ale nie tylko, rozterki mieszkańców miast dojeżdżających. Kwintet tęsknie spogląda w lata 60. czyli czasy ‘zagolfionego’ big beatu oraz lata 90. czyli czasy wyluzowanej alternatywy spod znaku Pavement. Zespół póki co dorobił się trzech płyt: „Jedno wesele dwa pogrzeby” (2006) i „2:1 dla dziewczyn” (2007) oraz „PKP Anielina” (2011), na których uchwycono klimat dorastania i codziennego życia w Mińsku Mazowieckim. Krążki zebrały wiele pozytywnych ocen u krytyków: bezpretensjonalne, szczere, urocze. Innym ich owocem były zaproszenia na duże wspólne trasy z zespołami happysad i Komety. Największym przebojem Muzyki Końca Lata jest utwór „Żabi”, który widniał przez 21 tygodni na Liście Przebojów Programu Trzeciego. W 2011 roku zespół związał się z wytwórnią Thin Man Records.


Skład zespołu:
Ola Bilińska: vox/zabawki
Edyta Kosiorkiewicz: vox/zabawki
Bartosz Chmielewski: git/vox/txt
Marcin Biernat: git/vox
Piotr Majszyk: bas
Arkus : gary

link do Facebooka:
https://www.facebook.com/muzykakoncalata/

Więcej w tej kategorii: « Kolejny problem Kilka słów o kasach »

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot