• 1
  • 2
  • 3
piątek, 26 lipiec 2019 11:49

Policja szuka świadków wypadku drogowego

Napisał

Augustowska policja poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło 2 lipca 2019 r. o godzinie 5:46 w Augustowie przy rondzie Marconiego.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie zwracają się z prośbą do wszystkich osób, które były świadkami lub mogą posiadać wiedzę na temat wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 2 lipca 2019 r. o godzinie 5:46 w Augustowie przy rondzie Marconiego.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej doszło do zderzenia się dwóch rowerzystów i kierujący czarnym górskim rowerem oddalił się z miejsca, nie udzielając drugiemu uczestnikowi pomocy. Policjanci do chwili obecnej ustalili, że był to mężczyzna w wieku około 40-50 lat, wzrost około 170 cm, włosy ciemne, oczy brązowe. Ubrany był na czarno oraz posiadał czarny plecak.

Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę na temat okoliczności zdarzenia, tożsamości kierowcy oraz marki pojazdy proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Augustowie pod numer 87 564 10 00 lub numerem alarmowym 112. Wszystkim osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot