• 1
  • 2
  • 3
sobota, 27 lipiec 2019 11:49

Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie

Napisał
Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie KPP Augustów

Komendę Powiatową Policji w Augustowie odwiedzili dziś uczestnicy letnich kolonii z Osiedlowego Domu Kultury w Augustowie. Goście zwiedzali budynek komendy, oglądali służbowe pojazdy oraz wysłuchali prelekcji o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

 

Dzisiaj, w augustowskiej komendzie odbył się "dzień otwarty" dla młodzieży. Jedostkę odwiedzili uczestnicy letnich kolonii z Osiedlowego Domu Kultury w Augustowie. Goście oglądali służbowe pojazdy, dowiedzieli się na czym polega praca poszczególnych funkcjonariuszy w jednostce oraz zwiedzali budynek komendy. Młodzież wysłuchała również prelekcji o konsekwencjach zażywania środków odurzających oraz obejrzała spot „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty” w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Na zakończenie mundurowi przedstawili aspekty związane z pracą w policji, zachęcali młodzież do wstąpienia w swoje szeregi oraz mówili na czym polega procedura rekrutacji. Przypomnieli także podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i mówili o obowiązku używania elementów odblaskowych podczas poruszania się poza terenem zabudowanym po zmierzchu.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot