• 1
  • 2
  • 3
sobota, 27 lipiec 2019 13:59

Co ma pływać nie utonie

Napisał
Co ma pływać nie utonie APK

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na najbardziej widowiskową letnią imprezę na Błoniach nad Nettą. W niedzielę 4 sierpnia wystartuje XXIV edycja Mistrzostw Polski w Augustowie w Pływaniu Na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok. Już o 15:00 na błoniach nad rzeką Nettą nastąpi oficjalne otwarcie zawodów, a godzinę później rozpocznie się widowiskowy wyścig, którego uczestnicy będą rywalizować w pomysłowości, wodując swoje pływadła – im mniej konwencjonalnie, tym lepiej – oby tylko dopłynęły do mety!

 

Na rzekę wypłynie około 20 zaskakujących pomysłowością bolidów. Kreatywni śmiałkowie zawalczą o nagrody o łącznej wartości 50 tysięcy złotych, dając wielotysięcznej widowni, zgromadzonej na bulwarach Netty, niezapomniane, kolorowe widowisko.

Jak co roku, podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla widowni – konkursów i zabaw. Tym razem o muzyczne wrażenia imprezy zadba MAGDALENA PIETRUCZAK z zespołem, a gwiazdą wieczoru będzie ANIA DĄBROWSKA!

Wstęp wolny

Szczegółowy plan imprezy na plakatach

Zapraszamy
APK

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot