• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 28 lipiec 2019 13:59

Bieg na orientację - Front Wschodni

Napisał

Za niespełna miesiąc, w sobotę - 24 sierpnia, w Świętej Wodzie k. Białegostoku wystartuje 1 edycja imprezy na orientację - Front Wschodni. Zadaniem uczestników będzie odnalezienie kilkudziesięciu ciekawych miejsc w Puszczy Knyszyńskiej wyłącznie przy pomocy mapy i kompasu, w jak najkrótszym czasie. Biegacze i rowerzyści będą mieli do wyboru trasy od 5 do 100 km.

 

Rywalizacja będzie rozgrywana w ramach Pucharu Polski w Maratonach na Orientację. Dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalną trasę – Leśne Przygody, w okolicach Sanktuarium w Świętej Wodzie. Po drodze będą czekać na uczestników zadania specjalne. Wszyscy startujący otrzymają pamiątkowe medale i nagrody. Osoby przyjezdne będą mogły skorzystać z bezpłatnego noclegu w Szkole Podstawowej w Wasilkowie.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem m.in. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa i Wojewodę Podlaskiego, oraz Burmistrzów Wasilkowa, Supraśla i Czarnej Białostockiej.

Więcej informacji o imprezie, w tym link do zapisów znajdą Państwo na stronie internetowej i profilu FB organizatora – Fundacji Dzika Krew: www.dzikakrew.pl www.fb.com/fundacjaDK

Serdecznie zapraszamy do udziału – rywalizacji lub też po prostu dobrej zabawy!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot