• 1
  • 2
  • 3
środa, 31 lipiec 2019 09:02

Odpowie za włamanie i zniszczenie mienia

Napisał
Odpowie za włamanie i zniszczenie mienia KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował włamać się do jednego z hoteli w miejscowości Przewięź. 27-latek został ujęty przez właścicieli i przekazany policjantom. Nietrzeźwy mieszkaniec gminy Supraśl trafił do policyjnego aresztu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w piątkową noc, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z hoteli w miejscowości Przewięź. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna podważył roletę antywłamaniową, następnie rozgiął drzwi i wsunął się pod nimi do pomieszczenia recepcji. Jak się okazało, w tym lokalu spali właściciele hotelu, którzy po usłyszeniu hałasu od razu powiadomili augustowskich policjantów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze natychmiast zatrzymali nietrzeźwego 27-latka. Wstępne badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot