• 1
  • 2
  • 3
  • 4
środa, 31 lipiec 2019 09:02

Odpowie za włamanie i zniszczenie mienia

Napisał
Odpowie za włamanie i zniszczenie mienia KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował włamać się do jednego z hoteli w miejscowości Przewięź. 27-latek został ujęty przez właścicieli i przekazany policjantom. Nietrzeźwy mieszkaniec gminy Supraśl trafił do policyjnego aresztu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie, w piątkową noc, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do jednego z hoteli w miejscowości Przewięź. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna podważył roletę antywłamaniową, następnie rozgiął drzwi i wsunął się pod nimi do pomieszczenia recepcji. Jak się okazało, w tym lokalu spali właściciele hotelu, którzy po usłyszeniu hałasu od razu powiadomili augustowskich policjantów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze natychmiast zatrzymali nietrzeźwego 27-latka. Wstępne badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Agro
Eureka
GENERALI
Weterynarz
Tepete - Auto zastępcze
Biuro Rachunkowe