• 1
  • 2
  • 3
środa, 31 lipiec 2019 16:16

Weekend pełen atrakcji - zobacz co się będzie działo w Augustowie

Napisał

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie. Koncert "Ani Dąbrowskiej", kiermasz rękodzieła, Festiwal Kanału Augustowskiego w Kulturze Trzech Narodów - to tylko niektóre z propozycji. Zachęcamy do sprawdzenia co się będzie działo w Augustowie!

 

W sobotę, 3 sierpnia na Rynku Zygmunta Augusta podczas Międzynarodowego Festiwalu „Kanału Augustowskiego w Kulturze Trzech Narodów – Białorusinów, Polaków i Litwinów” zobaczymy międzynarodowe zespoły ludowe.

Dodatkową atrakcją będzie kiermasz rękodzieła AUGUSTYNKI, który jest doskonałą okazją do spróbowania tradycyjnych produktów takich jak wędliny czy miód. Będą także stoiska z ręcznie robioną biżuterią, ceramiką, poduszkami oraz wieloma innymi drobiazgami.

Wieczorem, w Leśnym Zakątku Kultury Zdrowa Zośka, podczas „Wieczoru ballad i poezji” Zbigniew Sieńczuk wprowadzi nas w magiczny świat muzyki.

W niedzielę, 4 sierpnia miłośnicy koni będą mieli okazję podziwiać konie ras zimnokrwistych w trakcie VII Wojewódzkiej Wystawy Koni Zimnokrwistych. Wystawa odbędzie się przy Targowicy (ul. Wypusty).
Natomiast o godz. 15.00 rozpoczną się widowiskowe Mistrzostwa Polski w Augustowie w Pływaniu Na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok. Podczas wieczornego koncertu wystąpi Magdalena Pietruczak z zespołem, a gwiazdą wieczoru będzie Ania Dąbrowska.

Dodatkowo od czwartku do soboty (1-3 sierpnia) organizowana jest zbiórka krwi pod hasłem „Augustów oddaje krew za Warszawę” w 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Serdecznie zapraszamy do Augustowa!

Źródło: UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
Wiwa
KA-MIX
Weterynarz
Drewno opałowe