• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 04 sierpień 2019 20:41

Kolejne ''Pływanie na Byle Czym'' już za nami [FOTO]

Napisała

Dobiegła końca XXIV edycja Mistrzostw Polski w Pływaniu na Byle Czym. Jak co roku zobaczyliśmy projekty udowadniające brak granic w ludzkiej kreatywności.

 

"Co ma pływać nie utonie" głosi oficjalne hasło imprezy i tak też było w tym roku. Na augustowskiej Netcie swoje łodzie zaprezentowało 18 ekip. Zobaczyliśmy takie konstrukcje jak "Dwór Króla Zygmunta Augusta" czy też "Grę o Stołki".

Najlepsi w tym roku okazali się reprezentanci Raciborskiej Straży Ogniowej. Załoga zachwyciła precyzją wykonania repliki wozu strażackiego z początków XX wieku i efektowną paradą na rzece. Ta drużyna zdobyła 5 tys. zł.

Zawody pływadeł to nie jedyne co organizatorzy przygotowali tej niedzieli. Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń były wieczorne koncerty, na scenie pojawiła się Magdalena Pietruszczak z zespołem, a także główna gwiazda - Ania Dąbrowska.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Olo wtorek, 06 sierpień 2019 09:33 napisane przez Olo

    Z roku na rok coraz gorzej. Najlepsze imprezy były za Cieślika. Augustów się kończy. Na koncercie mało ludzi i nagłośnienie do bani. Ogólnie byłem ostatni raz.

  • Link do komentarza Widz poniedziałek, 05 sierpień 2019 11:06 napisane przez Widz

    Żenada. Organizacja tragiczna. To tylko na zdjęciach wygląda ciekawie.Opóźnienie ponad godzinę. Kilka tysięcy ludzi przyjechało dużo wcześniej na pokaz 18 jednostek ( niektóre ciekawe). Pływające statki na trasie przepływu zasłaniające widok. Pływadła pojawiały się co kilkanaście minut - nuda.I czekanie , czekanie nie wiadomo na co. Mój ostatni pobyt na tej imprezie i moich znajomych

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot