• 1
  • 2
  • 3
środa, 07 sierpień 2019 10:26

Augustowska rada miejska bez klubu PiS

Napisane przez KK
Augustowska rada miejska bez klubu PiS eSesja

Klub Prawa i Sprawiedliwości w augustowskiej radzie miejskiej przestał funkcjonować. Jest to pokłosie decyzji odwołania Marcina Kleczkowskiego z funkcji przewodniczącego gremium.

 

Przypomnijmy, że za odwołaniem Kleczkowskiego, który jest szefem powiatowych struktur PiS, głosowała część radnych należących do tej partii. Były już przewodniczący zapowiada usunięcie zbuntowanych rajców z ugrupowania.

"Obecnie nikt nie został jeszcze usunięty, ale procedury już trwają. Kilka osób podjęło działania niezgodne ze statutem PiS oraz ustaleniami poczynionymi z pełnomocnikiem okręgowym partii ministrem Dariuszem Piątkowskim. Uważam więc, że będą konsekwencje tego zachowania."

Nie wiadomo jednak jak zakończy się ten spór, gdyż jesienią kończy się kadencja Kleczkowskiego jako szefa powiatowych struktur PiS. Opozycjni do swojego szefa radni liczą na to, że nie zostaną usunięci do tego czasu. Wówczas to, przy wyborach nowego przewodniczącego struktur wszystko może się wydarzyć...

1 komentarz

  • Link do komentarza Siermiężny Typ. czwartek, 08 sierpień 2019 11:55 napisane przez Siermiężny Typ.

    Wszyscy na śmietnik augustowskiej historii,jesli nie umieją wspólnie działać-niech kończą na kupie gnoju.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot