• 1
  • 2
czwartek, 08 sierpień 2019 08:23

W Augustowie zagości Uliczny Go Teatr

Napisała
W Augustowie zagości Uliczny Go Teatr UM Augustów

10 sierpnia startuje III edycja Augustowskiego Ulicznego Go Teatru. Na trzech scenach plenerowych wystąpi dziewięć teatrów z całej Polski i z zagranicy.

 

W sobotę, 10 sierpnia o godz. 12.00 na Błoniach nad Nettą rozpoczną się warsztaty cyrkowe dla dzieci, a o godz. 17.00 będzie można obejrzeć spektakl „Tobi show”. O godz. 20.30 scena przeniesie się na Rynek Zygmunta Augusta na uroczyste otwarcie wydarzenia. O godz. 21.00 na Rynku zagości Lwowski Teatr „Woskresinnia” ze spektaklem „Wiśniowy sad”.

Kolejne dni zapowiadają się równie ciekawie, a na widzów będzie czekać wiele atrakcji, ciekawych scenografii i barwnych strojów oraz efektów specjalnych. Na zakończenie tegorocznej edycji wystąpi Teatr Akt z przedstawieniem "Poza czasem" – godz. 20.30.

Przez dwa dni po każdym spektaklu na scenie na Rynku Zygmunta Augusta, i w parku przy Starej Poczcie wolontariusze będą stawiać pieczątki. Za minimum 10 zebranych pieczątek będzie można wziąć udział w losowaniu nagród po ostatnim spektaklu.

Szczegółowy program dostępny na stronie Ulicznego Go Teatru - http://goteatr.pl/

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Gruby Benek