• 1
  • 2
  • 3
piątek, 09 sierpień 2019 07:49

Groził, że zabije - został zatrzymany

Napisała
Groził, że zabije - został zatrzymany pixabay

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o groźby karalne. 24-latek groził dwóm mieszkańcom miasta, że ich zabije. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Dyżurny augustowskiej komendy, w poniedziałek około 16.30 otrzymał informację, że przed jednym z bloków na terenie miasta, mężczyzna grozi pobiciem dwóm innym mieszkańcom. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Mundurowi zastali tam całą trójkę, w tym agresora, który krzyczał, że zabije stojących tam dwóch mężczyzn. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że wcześniej próbował on uderzyć ich metalowym prętem. Policjanci błyskawicznie obezwładnili napastnika. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 24-latek usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS
Zakład stolarski
Drewno opałowe
Wiwa
KA-MIX
Weterynarz