• 1
  • 2
  • 3
piątek, 09 sierpień 2019 07:49

Groził, że zabije - został zatrzymany

Napisała
Groził, że zabije - został zatrzymany pixabay

Augustowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o groźby karalne. 24-latek groził dwóm mieszkańcom miasta, że ich zabije. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

 

Dyżurny augustowskiej komendy, w poniedziałek około 16.30 otrzymał informację, że przed jednym z bloków na terenie miasta, mężczyzna grozi pobiciem dwóm innym mieszkańcom. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Mundurowi zastali tam całą trójkę, w tym agresora, który krzyczał, że zabije stojących tam dwóch mężczyzn. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że wcześniej próbował on uderzyć ich metalowym prętem. Policjanci błyskawicznie obezwładnili napastnika. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. 24-latek usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot