• 1
  • 2
  • 3
piątek, 09 sierpień 2019 09:32

Podejrzany o rozbój jest już w areszcie

Napisała
Podejrzany o rozbój jest już w areszcie KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali 38-latka. Mężczyzna podejrzany jest o rozbój, do którego doszło pod koniec lipca na terenie Augustowa. Zatrzymany usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 

Augustowscy policjanci, w miniony poniedziałek, zatrzymali podejrzanego o rozbój, do którego doszło pod koniec lipca, na terenie ogródków działkowych. 38-latek groził pokrzywdzonemu nożem, chcąc uzyskać od niego pieniądze. W efekcie agresor "wzbogacił się" o 2,5 tysiąca złotych i przed przybyciem funkcjonariuszy oddalił się z miejsca zdarzenia. Jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Dzięki dokładnej analizie zgromadzonego materiału śledczy pracujący nad tą sprawą ustalili wizerunek napastnika i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 38-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Patolog niedziela, 11 sierpień 2019 08:39 napisane przez Patolog

    Bardzo dobrze, jeszcze jest kilku pato pseudo sparto legionistow do wylapania

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot