• 1
  • 2
  • 3
piątek, 09 sierpień 2019 09:32

Podejrzany o rozbój jest już w areszcie

Napisała
Podejrzany o rozbój jest już w areszcie KPP Augustów

Augustowscy policjanci zatrzymali 38-latka. Mężczyzna podejrzany jest o rozbój, do którego doszło pod koniec lipca na terenie Augustowa. Zatrzymany usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 

Augustowscy policjanci, w miniony poniedziałek, zatrzymali podejrzanego o rozbój, do którego doszło pod koniec lipca, na terenie ogródków działkowych. 38-latek groził pokrzywdzonemu nożem, chcąc uzyskać od niego pieniądze. W efekcie agresor "wzbogacił się" o 2,5 tysiąca złotych i przed przybyciem funkcjonariuszy oddalił się z miejsca zdarzenia. Jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Dzięki dokładnej analizie zgromadzonego materiału śledczy pracujący nad tą sprawą ustalili wizerunek napastnika i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 38-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

KPP Augustów

1 komentarz

  • Link do komentarza Patolog niedziela, 11 sierpień 2019 08:39 napisane przez Patolog

    Bardzo dobrze, jeszcze jest kilku pato pseudo sparto legionistow do wylapania

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski
Drewno opałowe
KA-MIX
Weterynarz
Wiwa