• 1
 • 2
 • 3
poniedziałek, 12 sierpień 2019 13:15

Powstają ścianki wspinaczkowe

Napisał

Przy augustowskim amfiteatrze powstaną ścianki wspinaczkowe. Jest to inwestycja w ramach Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Nieopodal jeziora Necko wmontowane zostaną wmontowane trzy skałki do wspinaczki. Będą miały one różną wysokość, w zależności od ich stopnia trudności. Dzięki temu zabiegowi z atrakcji skorzystać będą mogli amatorzy, jak i bardziej zaawansowani sportowcy.

Powstanie tego typu inwestycji jest bardzo dobrą wiadomością dla wielbicieli tego typu atrakcji, gdyż najbliższe ścianki znajdują się w Suwałkach. Zdaniem władz miasta nowa atrakcja może nakłonić młodzież do większej aktywności fizycznej.

5 komentarzy

 • Link do komentarza Dr wtorek, 13 sierpień 2019 22:13 napisane przez Dr

  CCzytaj ze zrozumieniem na co glosujesz, te skalki o tych wymiarach byly we wniosku. To ma sluzyc dzieciom nie doroslym. Niektórzy tylko tytuly czytają

 • Link do komentarza Tomek poniedziałek, 12 sierpień 2019 21:49 napisane przez Tomek

  Trzeba czytac na co sie glosuje, taka byla wizualizacja tych ścianek. Tylko po tytułach ludzie czytacie? Temu gloswalem na psi park

 • Link do komentarza Jurji owsienko poniedziałek, 12 sierpień 2019 17:55 napisane przez Jurji owsienko

  Wolałbym juz żeby pieniądze przeszły na prąd a nie w środku nocy gasną latarnie

 • Link do komentarza JKD poniedziałek, 12 sierpień 2019 16:47 napisane przez JKD

  Oni tylko kamienice umieją sprzedawać

 • Link do komentarza MMM poniedziałek, 12 sierpień 2019 13:30 napisane przez MMM

  Na chwilę obecna określam to jednym słowem: WSTYD!!!! Zrobione i odhaczone na liście do wykonania, ale żeby postarać się o jakość to już sprawa drugorzędna. Czyżby są tak niskie, bo nie będzie tam asekuracji? Polecam, by w kolejnym roku przy ogłoszeniu inwestycji przy budżecie obywatelskim były wyszczególnione np wymiary tak jak np przy tej inwestycji. Uważam, że gdyby mieszkańcy mieli świadomość jak one będą realnie wyglądać nie zagłosowali, by za tą inwestycją.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot