• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 13 sierpień 2019 07:31

Zatrzymani nietrzeźwi kierowcy

Napisała
Zatrzymani nietrzeźwi kierowcy KPP Sejny

Sejneńscy policjanci na terenie powiatu przeprowadzili działania „Trzeźwość”. Spośród 57 skontrolowanych kierowców, 2 z nich zdecydowało się prowadzić pojazd po wcześniejszym spożywaniu alkoholu. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

 

W sobotę na terenie powiatu sejneńskiego mundurowi z drogówki przeprowadzili działania „Trzeźwość”. Wszystko po to aby dbać o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Sprawdzono trzeźwość 57 kierowców. Niestety 2 z nich zdecydowało się prowadzić pojazd po wcześniejszym spożyciu alkoholu. Po godzinie 11.00 we Frąckach mundurowi zatrzymali do kontroli audi, którego kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość. Badanie alkomatem wykazało u 29-latka ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Natomiast drugi ze sprawców zatrzymany w Sejnach, kierował quadem. Jak się okazało, miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo 70-letni mężczyzna posiadał zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz nietrzeźwi kierowcy za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS