• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
wtorek, 13 sierpień 2019 17:48

Patrol wodny pomógł kajakarzom

Napisał
Patrol wodny pomógł kajakarzom KPP Sejny

Patrol wodny policji i Straży Pożarnej z Sejn znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Tym razem funkcjonariusze pomogli grupie kajakarzy na Czarnej Hańczy. Po raz kolejny apelujemy o rozwagę nad wodą.

 

W miniony piątek służby otrzymały zgłoszenie, że na Czarnej Hańczy grupa kajakarzy potrzebuje pomocy. Funkcjonariusze z patrolu wodnego podjeli natychmiastowe działania aby zlokalizować kajaki. W działania włączyli sie również strażacy ochotnicy z Gib. Jak się okazało, kajakarze utknęli w gąszczu trzcin. Byli przestraszeni i cali mokrzy. Z relacji osób wynikało, że zaskoczyła ich burza, a silny wiatr oraz grząski teren uniemożliwiły bezpieczne dotarcie do celu. Sejneńscy policjanci wspólnie ze strażakami z Sejn w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom wypoczywającym nad wodą na cały sezon wypoczynku letniego zaplanowali wzmożone patrole w rejonach akwenów wodnych. Wszystko po to, aby wypoczynek nad wodą był bezpieczny. Funkcjonariusze apelują o rozwagę. Wypoczywając nad akwenami przestrzegajmy elementarnych zasad bezpieczeństwa. Tylko to zapewni nam i naszym bliskim spokojny wypoczynek.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Mirage Boats
Videozoo - Kurier
MIRAD - Bar przy kominku
Weterynarz
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
KA-MIX
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe [Rafałko]