• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 13 sierpień 2019 17:48

Patrol wodny pomógł kajakarzom

Napisał
Patrol wodny pomógł kajakarzom KPP Sejny

Patrol wodny policji i Straży Pożarnej z Sejn znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie. Tym razem funkcjonariusze pomogli grupie kajakarzy na Czarnej Hańczy. Po raz kolejny apelujemy o rozwagę nad wodą.

 

W miniony piątek służby otrzymały zgłoszenie, że na Czarnej Hańczy grupa kajakarzy potrzebuje pomocy. Funkcjonariusze z patrolu wodnego podjeli natychmiastowe działania aby zlokalizować kajaki. W działania włączyli sie również strażacy ochotnicy z Gib. Jak się okazało, kajakarze utknęli w gąszczu trzcin. Byli przestraszeni i cali mokrzy. Z relacji osób wynikało, że zaskoczyła ich burza, a silny wiatr oraz grząski teren uniemożliwiły bezpieczne dotarcie do celu. Sejneńscy policjanci wspólnie ze strażakami z Sejn w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom wypoczywającym nad wodą na cały sezon wypoczynku letniego zaplanowali wzmożone patrole w rejonach akwenów wodnych. Wszystko po to, aby wypoczynek nad wodą był bezpieczny. Funkcjonariusze apelują o rozwagę. Wypoczywając nad akwenami przestrzegajmy elementarnych zasad bezpieczeństwa. Tylko to zapewni nam i naszym bliskim spokojny wypoczynek.

Źródło: KPP Sejny

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot