• 1
  • 2
  • 3
środa, 14 sierpień 2019 19:59

O bezpiecznych wakacjach i patoklimatach z uczestnikami obozu

Napisał
O bezpiecznych wakacjach i patoklimatach z uczestnikami obozu KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się z uczestnikami wakacyjnego obozu w Serwach. Było to kolejne spotkanie w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” oraz działań ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas wakacji.

 

Dzisiaj, mundurowa z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Płaskiej, spotkała się z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, przebywającą na obozie letnim w Serwach. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na kwestie bezpieczeństwa podczas wakacyjnego odpoczynku. Policjantka rozmawiała również z uczestnikami obozu na temat uzależnień, jakim mogą ulec młodzi ludzie sięgający po substancje psychoaktywne. Ponadto omówione zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zasadność noszenia elementów odblaskowych, po zmroku. Na zakończenie uczestnicy obozu mogli obejrzeć sprzęt służbowy wykorzystywany w służbie, a także dowiedzieć się, czym na co dzień zajmują się stróże prawa.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot