• 1
  • 2
  • 3
środa, 14 sierpień 2019 19:59

O bezpiecznych wakacjach i patoklimatach z uczestnikami obozu

Napisał
O bezpiecznych wakacjach i patoklimatach z uczestnikami obozu KPP Augustów

Augustowska policjantka spotkała się z uczestnikami wakacyjnego obozu w Serwach. Było to kolejne spotkanie w ramach kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają” oraz działań ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas wakacji.

 

Dzisiaj, mundurowa z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Płaskiej, spotkała się z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, przebywającą na obozie letnim w Serwach. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na kwestie bezpieczeństwa podczas wakacyjnego odpoczynku. Policjantka rozmawiała również z uczestnikami obozu na temat uzależnień, jakim mogą ulec młodzi ludzie sięgający po substancje psychoaktywne. Ponadto omówione zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zasadność noszenia elementów odblaskowych, po zmroku. Na zakończenie uczestnicy obozu mogli obejrzeć sprzęt służbowy wykorzystywany w służbie, a także dowiedzieć się, czym na co dzień zajmują się stróże prawa.

Źródło: KPP Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski
DANBUS
Wiwa
KA-MIX
Weterynarz
Drewno opałowe