• 1
  • 2
  • 3
środa, 21 sierpień 2019 07:33

Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny

Napisała
Międzypokoleniowy Piknik Rodzinny APK

Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na prawdziwie rodzinną sobotę! Spotkajmy się, żegnając wakacje, na Międzypokoleniowym Pikniku Rodzinnym* w sobotę 31 sierpnia przy amfiteatrze nad Neckiem.

 

Zaczynamy o 10:00 w parku praw natury i fizyki pokazami naukowymi, warsztatami, eksperymentami i konkursami, które przygotował dla nas Tetra Pak® w ramach Wielkiego Pikniku Ekologicznego Segregacja-Transformacja.

A już od 13:00 na wszystkie dzieci duże i małe czekać będzie moc rozbrykanych atrakcji: dmuchańce, popcorn, wata, cukrowa i malowanie twarzy.

Na koniec – koncert wypełniony brzmieniami oryginalnej muzyki romskiej, dopełniony barwnymi strojami i żywiołowym tańcem: o 17:00 na scenie amfiteatru Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów.
Na wszystkie atrakcje wstęp wolny!

To jeszcze nie koniec atrakcji – o 11:00 rozpocznie się także I Festiwal Smaków Food Trucków. Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania - inspirowane kuchnią i kulturą wielu krajów świata – przyrządzane będą na miejscu, tak by można było obserwować cały proces przygotowywania. Smacznie zjeść będzie można także w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Wszelkie szczegóły na plakatach

Serdecznie zapraszamy
APK


*impreza zrealizowana ze środków Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
August
Foto Bajka - Lustra
Zakład stolarski
DANBUS
Wiwa
KA-MIX
Drewno opałowe
Weterynarz