• 1
  • 2
  • 3
środa, 21 sierpień 2019 11:54

Znamy kandydatkę PiS-u z powiatu augustowskiego

Napisał

Wczoraj (20.08) na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie odbyła się specjalna konferencja prasowa zorganizowana przez Prawo i Sprawiedliwość. Podczas jej trwania oficjalnie, jako kandydatka na Sejm RP, zaprezentowana została Elżbieta Puczyłowska.

 

Puczyłowska, w swoim wystąpieniu podkreślała rolę rodziny. Podkreślała, że ważne jest pokonywanie trudności, które pojawiają się na naszej codziennej drodze:

"Tematyka rodziny zawsze była i będzie mi bliska. Sama czerpię wiele radości i satysfakcji z mojej rodziny. Razem z mężem wychowaliśmy pięcioro dzieci. Interesując się tą tematyką ukończyłam studia podyplomowe o kierunku „Nauki o rodzinie”. Pracując w szkole niejednokrotnie spotykam się też z różnorodnymi trudnościami, jakich doświadczają rodziny. Najbardziej zależy mi więc na tym, aby rodziny wsparte pomocą państwa mogły pod każdym względem pięknie rozwijać się i funkcjonować. Dlatego popieram program PiS, który rzeczywiście dba o rodzinę."

W ciepłych słowach o kandydatce wypowiadał się również Marcin Kleczkowski, przewodniczący struktur Prawa i Sprawiedliwości w powiecie augustowskim.

"Ela to osoba o dużej skromności, wielkim harcie ducha i pracowitości. To osoba od lat zaangażowana w wiele spraw społecznych. Cieszy się powszechnym autorytetem wśród mieszkańców Augustowa, będzie bardzo dobrym, naszym przedstawicielem w sejmie."

Nadchodzące wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

 

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Mieszkaniec środa, 28 sierpień 2019 14:34 napisane przez Mieszkaniec

    Pomimo sympatii dla PiSu nie oddam na w.w. Panią głosu ze względu:
    1. Pracy w szkole - po ostatnich strajkach grupy zawodowe z oświatą straciły sporo w mych oczach
    2 Frakcja Kleczkowskiego

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Zakład stolarski
DANBUS
Foto Bajka - Lustra
Weterynarz
KA-MIX
GENERALI
Moringa (na widelcu)
Drewno opałowe