• 1
  • 2
środa, 21 sierpień 2019 11:54

Znamy kandydatkę PiS-u z powiatu augustowskiego

Napisał

Wczoraj (20.08) na Rynku Zygmunta Augusta w Augustowie odbyła się specjalna konferencja prasowa zorganizowana przez Prawo i Sprawiedliwość. Podczas jej trwania oficjalnie, jako kandydatka na Sejm RP, zaprezentowana została Elżbieta Puczyłowska.

 

Puczyłowska, w swoim wystąpieniu podkreślała rolę rodziny. Podkreślała, że ważne jest pokonywanie trudności, które pojawiają się na naszej codziennej drodze:

"Tematyka rodziny zawsze była i będzie mi bliska. Sama czerpię wiele radości i satysfakcji z mojej rodziny. Razem z mężem wychowaliśmy pięcioro dzieci. Interesując się tą tematyką ukończyłam studia podyplomowe o kierunku „Nauki o rodzinie”. Pracując w szkole niejednokrotnie spotykam się też z różnorodnymi trudnościami, jakich doświadczają rodziny. Najbardziej zależy mi więc na tym, aby rodziny wsparte pomocą państwa mogły pod każdym względem pięknie rozwijać się i funkcjonować. Dlatego popieram program PiS, który rzeczywiście dba o rodzinę."

W ciepłych słowach o kandydatce wypowiadał się również Marcin Kleczkowski, przewodniczący struktur Prawa i Sprawiedliwości w powiecie augustowskim.

"Ela to osoba o dużej skromności, wielkim harcie ducha i pracowitości. To osoba od lat zaangażowana w wiele spraw społecznych. Cieszy się powszechnym autorytetem wśród mieszkańców Augustowa, będzie bardzo dobrym, naszym przedstawicielem w sejmie."

Nadchodzące wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

 

 

Taekwondo
Gruby Benek