• 1
  • 2
  • 3
  • 4
czwartek, 22 sierpień 2019 07:52

Papierosy ukryte w podłodze

Napisała
Papierosy ukryte w podłodze POSG

Ponad 2 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnili funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej. Nielegalny towar ukryty był w podłodze vana.

 

Wyroby tytoniowe bez polskich znaków akcyzy ujawnili wczoraj (20.08.2019 r.) funkcjonariusze z Placówki SG w Sejnach. Nielegalny towar ukryty był w zatrzymanym do kontroli (na terenie gminy Giby) pojeździe na polskich tablicach rejestracyjnych. W specjalnie skonstruowanych skrytkach znajdujących się w podłodze Mercedesa-Benz Vaneo znajdowało się ponad 2 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości 29 tys. zł.

Do kontrabandy przyznał się kierowca 34 – letni obywatel Polski. Przeciwko mężczyźnie wszczęto postępowanie karno-skarbowe. Jako dowód w sprawie zatrzymano również samochód z 2003 r. o wartości 7 tys. zł. Nielegalne papierosy zostały zabezpieczone przez Straż Graniczną do czasu przekazania ich funkcjonariuszom KAS w Suwałkach.

POSG

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Lustra
DANBUS
Foto Bajka - Fotograf
Agro
Eureka
Weterynarz
Drewno opałowe
GENERALI
Tepete - Auto zastępcze